ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7573321
nr 757 3321
förgylld, omkring 1900, höjd: 165
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 maj 2012
kl 17:18:54
7/5 15:58:02