MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 7573321

nr 757 3321

MIRROR

gilt, around 1900, height: 165, wear.

förgylld, omkring 1900, höjd: 165

Condition: slitage

700

SEK 300

Monday May 7 2012
at 17:18:54

7/5 15:58:02 1      Vinnande bud